RUUVI (Somija) ir jaudīgi Bluetooth multi-sensori, aprīkoti ar bezmaksas aplikāciju Android un IOS operētājsistēmām. Tie ir izstrādāti, lai būtu izmantojami industriālam un precīzam pielietojumam. Tas nozīmē, ka tos var verificēt, lai pēc tam veidotu automātiskas atskaites par temperatūras, mitruma vai atmosfēras spiediena parametriem.

Ideāls RuuviTag pielietojums ir noliktavas, saldētavas, pagrabi, telpas, kurās nepieciešams uzraudzīt un pierakstīt temperatūru. RuuviTag Pro var izmantot ļoti mitros, putekļainos objektos, kā arī zemās un dizgan augstās temperatūrās.
Izmantojot Ruuvi, nepieciešama tikai viedierīce ar Bluetooth savienojumu: un ir gatava temperatūras monitoringa sistēma ar 0,5% precizitāti. Visus pierakstītos datus var lejupielādēt xls, csv failā. Tā kā arī mazais mājražotājs var kļūt pietiekami digitāls, uzrādot sava produkta pārvadāšanas, uzglabāšanas un uzturēšanas temperatūru jebkurā laikā!

Tur, kur nepieciešams temperatūru mērīt lielākos attālumos, izmantojiet RuuviStation – tā ir Bluetooth vārteja, kas nodrošina attālinātu uzraudzību, komplektā ar datu portālu. Piem. kad RUUVI tiek uzstādīti degvielas stacijā, tiek izmantoti gan aukstuma vitrīnās, gan arī ārā pie produktiem, kā arī uzglabāšanas telpā, lai ne tikai piereģistrētu temperatūras izmaiņas, bet efektīvi izmantotu elektroenerģiju. Tas jau ir atkārtoti pierādīts, ka izmantojot temperatūras uzraudzību, var ieekonomēt ievērojamus resursus – ne tikai elektroenerģijas efektīvai izmantošanai, bet arī iekārtu darbības uzraudzībai!

Īpašības

Augsta precizitāte

Bezvadu risinājums

Gatavs digitalizācijai

IOT

Tēriņu ierobežošana

Darbības princips

Ja jūs interesē šis risinājums vai vēlaties uzzināt
vairāk informācijas, lūdzu zvaniet:

+37128005598

vai rakstiet uz:
sales@willsensors.lv