CleverLevel ir plaši pielietojams līmeņa kontroles sensors, jo izmanto frekvenču padeves tehnoloģiju – tā ļauj noteikt robežas visa veida vikozitātes materiāliem, pulveriem, granulētiem materiāliem un šķidrumiem, kuriem nevar izmantot vibrācijas dakšveida sensorus. Vibrācijas dakšveida sensori ir pietiekami labi vielas atpazīšanā, taču nereti granulveida vielas iesprūst, vai lipīga viela aplīp ap sensora galiem un sensors nostrādā nepareizi. Tāpēc ražotājs BAUMER piedāvā izmantot CleverLevel, kas būs lielisks ne tikai šķidrumiem – no ūdens līdz eļļai, bet arī granulveida un pulverveida materiāliem.

Piemēri:

1) tvertnē sensoram jādod signāls, kad alus ir piepildīts līdz norādītajai skalai. CleverLevel sensors pašpielāgojas un detektē tikai alus līmeni, nevis putu vai nosēdumu esamību uz sensora!

2) pa cauruli var plūst dažādi produkti – jogurts, piens vai krējums: CleverLevel sensors vienlīdz labi, bez pārprogrammēšanas strādās uz visiem produktiem! Tas ir higiēniska izpildījuma un mazgāšanas drošs sensors.