Vai zinājāt, ka mūsdienu aizņemtajā ikdienā autovadītājs novērtēs parkošanās vai izbraukšanas zonas uzraudzību, pareizas pietuvošanās un auto novietošanas signalizēšanu.

Lai maksimāli izvairītos no avārijas situācijām, ko rada šoferu iebraukšanu šķēršļos, ir pašiem jāparūpējas par skaņas un gaismas signālizācijām, kas nodrošinās preventīvu izvairīšanos no šķēršļa.

Veiksmīgs piemērs ir Rīgas apmeklētākais tirdzniecības centrs pie stacijas. Pazemes stāvvietā uzstādot bezvadu radara pietuvošanās sensorus komplektā ar iespaidīgu sarkanu gaismas signalizāciju, tiek ziņots autovadītājiem par iespēju iebraukt kolonnā, straujā pagriezienā pie izbraukšanas.

Pēc sensoru uzstādīšanas vairs netika piedzīvoti kolonnas vai auto bojājumi un apakšzemes stāvvieta tika izmantota daudz biežāk.

Sensoru sistēma ir uzstādāma neatkarīgi no esošā (vai neesošā) automātikas aprīkojuma.Tā darbības zonu neietekmē laika apstākļi – sniegs, putekļi, vējš, lietus.

Kur vēl izmanto:
– elektroauto lādēšanas stacijās: ja pēc iebraukšanas neseko atbilstošas darbības: piem., auto uzpilde, vārtu atvēršana, vai citas saskaņotas darbības, tiek iedarbināta drošības sistēma
– automātiskajās mazgāšanas stacijās
– bezoperatora iekraušanas/izkraušanas vietās
– apjomīgos pasākumos auto novirzīšanai uz pareizo parkošanās vietu..

Īpašības

Auto detekcija

Bezvadu risinājums

Gatavs digitalizācijai

Vadu, bezvadu

Darbības princips

Ja jūs interesē šis risinājums vai vēlaties uzzināt
vairāk informācijas, lūdzu zvaniet:

+371-29449814

vai rakstiet uz:
sales@willsensors.lv