Ražošanā un tehnoloģiskajās līnijās ir daudz un dažādi izaicinājumi, piem., lai viena iekārta “netraucētu” citai. Par kvalitatīvu uzskatām ierīci un sensoru, kas ir aprīkots ar atbilstošiem signālu filtriem un elektronikas izpildījums ir tāds, lai iederētos un strādātu starp citām ierīcēm.

Tas pats attiecas arī uz bezvadu ierīcēm, kas dažādu signālu klātbūtnē var tikt uzskatītas par nedrošām. Te mums nāk palīgā LoRaWAN tehnoloģija (lasīt par LoRaWAN vairāk šeit), kas būtiski atšķiras no ierastajām kHz iekārtām, izmantojot zemas frekvences (EU 868MHz) maza patēriņa datu pārraidi.

Mūsu pašu pieredze rāda, ka datu pārraides attālums +/-5km mežainā apvidū ar LoRaWAN ir pārbaudīts un reāls. Metāla konstukcijas ēkā tā gan ir līdz 1km, un mūsu ražotņu un noliktavu izmēriem tas ir vairāk nekā pietiekams. Pie kam, LoRaWAN tagad ir arī ATEX izpildījumā, kas noteikti noder degvielas, spirta attālinātai piepildījuma kontrolei, tā arī graudu un skaidu bunkuriem, kur jābūt dzirksteļdrošam izpildījumam.

Drošība: tāpat kā jebkurš attālināts signāls, ir pieejami daudz un dažādi risinājumi, cik nomērītie dati ir aizsargājami.

“Security is a key feature of LoRaWAN.”

LoRaWAN ir datu pārraide Jūsu privātajā tīklā. Ar saņemtajiem datiem Jūs varat tikt galā pats savā serverī, vai arī nomāt lielisku datu apstrādes palīgu – datu portālu (mākoņpakalpojums). Datu portāls nodrošina automātisku datu apstrādi, kas ļauj nodarbināt datu analītiķus tikai un vienīgi ar grafiku un atskaišu pētīšanu, datu izmantošanu plānošanai. Nevis ar datu meklēšanu, grafiku un salīdzinājumu radīšanu, salgabāšanu un formatēšanu.

WILLSensors jau no 2017.gada apgūst LoRaWAN nianses un seko līdzi uzlabojumiem un iespējām, kā arī tirgū pieejamiem sensoriem un vārtejām. Mūsu partnera IOT systems datu portālā pievienojami jebkura ražotāja LoRaWAN sensori, turpat savietojami arī citi bezvadu un vadu sensori, kas nodrošina MQTT komunikāciju protokolu.

Mēs esam par atvērtu un “nenovecojošu” tehnoloģiju izmantošanu!

Pieejamība LoRaWAN sensoriem un vārtejām skat. sadaļā VEIKALS

Īpašības

Gatavs digitalizācijai

Industriāls izpildījums

Savietojams

Darbības princips

Ja jūs interesē šis risinājums vai vēlaties uzzināt
vairāk informācijas, lūdzu zvaniet:

+371-29449814

vai rakstiet uz:
sales@willsensors.lv