ws_logo_icon

Meet us, WILL SENSORS team, to get ideas and solutions for industrial automation and digitalization processes.

We are there for you if you need to place the right sensor, to choose future proof technology and be ready for digitalization.

Our history

Kādēļ izvēlēties mūs

Learn from the best engineering experience

Your criticism is our motivation

We learn and share our knowledge

Our team

Vilis Laksa

Valdes loceklis(Enerģētika, apkures risinājumi, gāze, ūdens un enerģija tehnoloģisko procesu risinājumi) vilis@willsensors.lv 29213102

Madara Leoska

Biroja administrators(Personālvadība, saimnieciskie jautājumi) info@willsensors.lv 29449814

Inga Laksa

Vadītāja(TSL Escha transporta pogas un apgaismojums) inga@willsensors.lv 27817404

Ritvars Stradiņš

Tehniskais direktors(IIOT risinājumi, RFID sistēmas, līmeņa un spiediena kontrole, bezvadu monitoringa iekārtas) ritvars@willsensors.lv 26605885

Rolands Laizāns

Projektu vadītājs(Sensori un savienošana, risinājumi automatizācijai, apkures sistēmu sensori, bezvadu sistēmas, industriālais mākoņrisinājums) rolands@willsensors.lv 28005598

Norberts Kalve

Produktu speciālists(Procesa kontroles produkti, ierīces regulēšanai un mērīšanai) norberts@willsensors.lv 25674473

Kristaps Širaks

IT speciālists(Tehniskie risinājumi un atbalsts LoRaWAN, HMI/PLC, bezvadu iekārtas) kristaps@willsensors.lv 27872288

Ričards Sleņģis

Loģistika(Loģistika un internetveikals) logistika@willsensors.lv 29449814